OTOMATİK PORTAKAL

Küçük Salon’dan büyük yankı uyandıracak bir uyarlama daha.  

Karanlığın gece ve gündüz geçişi ile bir ilgisi yoktur. Yaşanan her devir, geçmişin travmalarından doğan neslin kendi etrafındaki devinimidir. Süre giden döngünün içinde denk gelen zamana hakim olan otoritelerin neyi, niçin, kime uygun gördükleri ise her zaman değişir. Tekerleğin dönüşü gibi… Yön değişir ama hareket aynıdır. Sistemlidir. Çamurlu yahut kuru, çok kuru. Bu bir karabasandır. 

Anthony Burgess’in aynı adlı romanından Emre Tandoğan tarafından sahneye uyarlanan oyunda Emir Özden, Efe Akercan ve Güneş Seven rol alıyorlar. Dekor ve kostüm tasarımı ise Elif Arman’a ait. EmreTandoğan’ın boşluk algısı içinde üç gencin sıkışmaktan doğan kabuslarına giriyoruz. Korkunç deneyimlerin seyri ile ne kadar daha devam edebileceğimiz ise yine bir dönüş, yuvarlanma, kendi etrafında.

 

Kuruluşundan bu yana tercih ettiği cesur metinler ile adından sıkça söz ettiren Küçük Salon, bu sezon yine çok özel bir uyarlama ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

 

Ekim ayı için oyun tarihleri 

 

4 – 6 – 11 – 19 – 25 EKİM 

Saat: 20.30 

Yer: Küçük salon

 

Biletler

http://www.biletix.com/etkinlik/UTKSK/TURKIYE/tr ‘ da ve Küçük Salon gişede.. Telefon ile rezervasyon mümkündür. Tükenmeden yerinizi ayırtın.

 

Ayrıntılı bilgi için

 

www.kucuksalon.com

  

https://www.facebook.com/KucukSalon/

 

https://www.instagram.com/KucukSalon/

https://twitter.com/KucukSalon