Çocuk Atölyeleri Küçük Salon Mart 2016

el kuklası çocukKüçük Salon, mart ayında da kendi mekanının yanı sıra çocuğa değer veren özgün mekanlarda çocuklar için etkinlikler yapmaya devam ediyor. Mart ayı etkinlik programımızda Atölye Arkada ve İyi Cüceler’deyiz!

Pet şişe, seramik hamuru, boya ve biraz kumaş.. Çocuklarımızın kocaman hayal dünyaları minik ellerinden çıkan şekilleri onlara birer arkadaş ediyor. Çevrelerindeki biri ya da hayallerindeki bir karakter bizlerin küçük yönlendirmeleri ile hayat buluyor. Atölyenin ilk gününde kuklasının karakterini seramik hamuru ile pet şişe üzerine çalışan çocuk, bir şeyi başka bir şeye dönüştürmeyi kuklasının kalbinde öğreniyor ve karakterinin nasıl bir kostüm giymesini istediğini Elif abla’ya anlatıyor. İkinci gün kuklasını renklendiriyor, giydiriyor ve süslüyor. Kuklayı eline giydiği anda ise ona ses ve heyecan katıyor. Çocuk beraberinde eve götürdüğü kuklaya ne kadar iyi bakarsa, birlikte o kadar çok eğleniyorlar. Bilirsiniz bir şeye değer vermek, paha biçilemez..

Kukla sanatçısı- yönetmen Emre Tandoğan ,kukla tasarımcısı-tiyatro oyuncusu Elif Arman ve ekibi tarafından yürütülecek olan el kuklası yapım atölyesi 2 gün sürecek olup 4 yaş üstü tüm çocuklar için uygundur. Katılımcı sayısı sınırlı olduğundan rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

*19-20 Mart tarihlerinde saat 15.00’da Atölye Arkada’da

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: http://www.atolyearkada.com/

*26-27 Mart tarihlerinde saat 15.00’da İyi Cüceler’de (Adres: Suadiye plajyolu sok. selen apt. no:8/A Caddebostan/Kadıköy)

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: http://www.iyicuceler.com/ (Adres: Caferağa mah. Şair Nefi sok. no:23 Avar apt. Arka Bahçe Kadıköy)

Küçük Salon nedir, kimdir?

www.kucuksalon.com

https://www.facebook.com/KucukSalon/

https://www.instagram.com/kucuksalon/

https://twitter.com/KucukSalon

Takipte kalın..