Judith’le “Masal Yolunda” 21 Haziran’da yeniden Kumbaracı50’de!

MasalYolunda

Bir süredir farklı mekanlarda masal anlatma yolculuğunu sürdüren Judith Malika Liberman, Kumbaracı50’ye ilk kez Nisan ayında konuk olmuştu. Seyircilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ve biletleri hızla tükenen gösterim

21 Haziran’da yeniden Kumbaracı50’de. Müzik ve şarkılarıyla Tahir Ayne’nin eşlik ettiği gösterinin dili Türkçe.

Judith gösterisini şöyle anlatıyor:

En son ne zaman masal dinlediniz? Hani eskiden toplanıyorduk ateşin etrafında, söz, müzik, masal, tılsımlı bir an paylaşmak için… Peki bu karmaşık şehrin ortasında bir masal zamanı olur mu? Yolcu kalmasın, biz gidiyoruz, masalların peşinden yola çıkıyoruz. Masal ve müziğin birleştiği noktada bir yolculuğa davet ediyoruz sizi. Masalların tılsımlı yolunda, bütün yetişkinleri hayal dünyasının kapılarını açmaya çağırıyoruz. Bu masal yolcuğu yetişkinler için olsa da herkes için anlatıyoruz. Benim çocuğum bir buçuk saat boyunca bizimle bu serüvene çıkmaya hazır diyorsanız onu da getirin, mutluluk duyarız.

Gösterinin bilet fiyatları indirimli 15 TL ve tam 25 TL ama, Judith’in bilet fiyatlarıyla ilgili bir de notu var:

“Önceleri nohut oda bakla sofa mekanlarda anlatıyorduk masallarımızı. Paylaştıkça çoğaldı hikayeler, ve tabii biz de. Artık küçük mekanlara sığmaz olduk. Bu çaptaki bir etkinliğin sürdürülebilmesi için herkesin desteğine ihtiyacımız var ama isteriz ki bu güzel paylaşımda “para” asla bir engel olmasın. İşte bu sebepten bu etkinlik için iki ayrı bilet fiyatı belirledik. Tam destek verebiliyorsan, ne güzel, desteğin sayesinde işimize devam edebiliriz, ama biliriz ki para kiminde var kiminde yok, o nedenle ihtiyacı olduğunu düşünen herkes için indirimli destek miktarı da belirledik. Desteğin miktarı ne olursa olsun, gelip bu anı bizimle paylaştığınız ve bizi desteklediğiniz için minnettarız.”

Judith’le “Masal Yolunda”nın biletleri www.kumbaraci50.com sayfasından online olarak satın alınabilir.

Oyun; 21 Haziran Pazar saat 15:00’te izlenebilir.